Elita dhe Gjiko sjellin festat në shtëpi (FOTO)

By

Në prag të festave të fundvitit, familja Gjikolli ka sjellë atmosferën festive në strehën e tyre familjare.

Sot, Elita, Gjiko dhe Zëri kanë dekoruar banesën.

Kjo është realizuar me ndihmën e kompanisë lidere të dekorit në Kosovë, Grand Decor.

Pak nga atmosfera, Elita ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al

@elitarudigjikolliDekorimet i fillum sivjet shume herett , pune tjera spo kenaa 😅🤣 @granddecorflowers

♬ Tactical Christmas – Chivi 😘

Artikuj të ngjashëm