Elinel publikon “Serenata”

By

Reperi kosovar i njohur me nofkën Elinel, ka publikuar të enjten këngën e tij të re.

Kjo këngë me ritme tejet të bukura, i kushtohet dashurisë ndërsa klipi është tejet i lezetshëm.

Elinel i këndon një vajze, të cilën e do shumë dhe i premton një planet me lule. Tekstin si gjithmonë e ka shkruar vet reperi, ndërsa kënga është prodhuar nga Cricket. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm