Elinel kthehet prapa në kohë: Kështu dukej ai dhe e dashura e tij vite më parë

By

Reperi i njohur nga Prishtina, Elinel, ka kohë që ka fituar edhe epitetin e të qenurit prind.

Lidhja e tij e gjatë me Klementinën e finalizuar me martesë ishte edhe fryt i një dashurie të nisur shumë vite më parë.

Dita e sotme e gjeti artistin nostalgjik për kohën e kaluar teksa publikoi edhe një fotografi të asaj kohe ku shihej pikërisht me të dashurën në bankat shkollore.

Edhe pse ende i ri në moshë artisti ka arritur të fitojë një vend mjaft të rëndësishëm në skenën muzikore shqiptare duke fituar epitetin e një prej më të mirëve në fushën e repit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm