Elinel dhe Genc Prelvukaj sjellin këngën “Bijt’ e Shqipes” (VIDEO)

By

Elinel dhe Genc Prelvukaj janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Artistët sollën me titra këngën me titull “Bijt’ e Shqipes”.

Muzika është punuar nga Cricket ndërkaq tekstin e kanë shkruar Genci dhe Elinel që tani në Instagram mund ta gjeni me nofkën Rrugaço.

Dëgjojeni të plotë këngën në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm