Elinel dhe Dafina kanë ‘Faj’ që sollën një super këngë!

By

Ditën e djeshme siç u paralajmërua, doli me klip kënga e re e Elinel dhe Dafina Zeqirit.

Projekti ‘Faj’ nuk zhgënjeu dhe të dy artistët sollën një super këngë.

Komentet pozitive nga ndjekësit kanë qenë të menjëhershme dhe të shumta në Youtube me një pjesë prej tyre që mes tjerash i kanë kërkuar reperit që të jetë më aktiv dhe të mos sjellë projekte një herë në shumë muaj.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, e keni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm