Eli Fara shkruan fjalë të mëdha për Aurela Gaçen

By

Aurela Gaçe festoi dje ditëlindjen e saj të 45-të.

Këngëtarja mori urime të shumta por ai këngëtares Eli Fara ishte më i veçanti.

Eli zgjodhi një fotografi të mikes së saj për ta postuar në Instagram dhe për t’i shkruar disa fjalë rreth saj.

‘Kjo super mikja [email protected] ka ditlindjen sot! Edhe 💯! Gjeja qe çmoj me shume tek ty eshte VERTETESIA! Prandaj jam e lumtur qe te kam njohur dhe ndaj çdo gje me ty! Keshtu si te kjo foto shkelqefsh gjith jeten!!!Me miresine dhe dashurine qe u jep te gjith njerezve qe te rrethojne ne skene dhe ne jete!!Happy birthday !!!’, ka shkruar këngëtarja për Aurelën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm