Elhaida Tani në Tajvan?!

By

Këngëtarja Elhaida Dani, pa shumë zhurmë ka nisur tash e një kohë një aventurë të re.

Si pjesë e Notre Dame De Paris, ajo në pak muaj ka shëtitur kryeqendrat më të mëdha europiane në turin e koncerteve.

Por, një eksperiencë krejtësisht unike dhe e papërsëritshme është ajo që po e pret në ditët në vijim këngëtaren.

Bashkë me ekipin, ajo ka marrë rrugë për ishullin e Tajvanit, respektivisht kryeqendrën Taipei.

‘E lodhur por e lumtur. Eksperiencë e re në Tajvan’ – ka qenë mbishkrimi i këngëtares mbi imazhin e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm