ELHAIDA DANI NUK DO TË JETË VETËM NË SKENËN E EUROVISION

By

Të gjithë jemi kurioz për të dëgjuar këngën e re shqiptare për në garën europiane të muzikës ‘Eurovision’.
Prive mëson që pas ndryshimit që i është bërë këngës kanë ndryshuar edhe paraqitja e Elhaida Danit në këtë kompeticion.
Me gjasë nuk do të ketë valltarë që do shoqërojnë performancën por zëri i Danit do të mbështetet edhe nga tre vokalista të tjerë.
Elhaida këtë vit në EuroSong merr me vete dhe producentët nga Kosova, Zzap and Chriss./Prive.al

Artikuj të ngjashëm