Elgit Doda po vjen me një tjetër duet

By

Këngëtari njëherësh kantautori Elgit Doda shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri.

Këtë e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale ku ka bërë të ditura edhe detajet e kësaj kënge.

Projekti do të jetë në duet me një emër të ri, Noah dhe titullohet ‘Nuk jam si ti’.

Pritja nuk do të jetë e gjatë për këtë krijim muzikor teksa pritshmëritë janë mjaft të larta për një tjetër sukses të Elgitit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm