Elgit Doda kërkon ndihmë nga fansat (FOTO)

By

Producenti dhe këngëtari i njohur shqiptar, Elgit Doda, ka kërkuar ndihmë nga adhuruesit e muzikës së tij përmes rrjetit social Instagram.

Ai pyeti të gjithë ata që e ndjekin se me kë do donin të bënte një bashkëpunim.

Disa thanë me Noizyn, Yll Limanin, Alban Skenderaj por pati prej atyre që kërkuan një duet me bashkëshorten e tij Klea Hutën.

Nëse nuk e dini, çifti së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë./Prive.al

View this post on Instagram

?

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

Artikuj të ngjashëm