Eleni Foureira publikon klipin e ri për tregun ndërkombëtar: Shfaqet tejet sexy

By

Që nga paraqitja e saj në Eurovision, Eleni Foureira ka mbledhur në audiencën e saj fansa nga gjithë Europa por jo vetëm.

Kjo ka bërë që me këngën e re, Eleni ti tejkaloj ritmet ballkanike dhe të sjell një projekt më ndërkombëtar.

Përpos ritmeve që janë të pranueshme në gjithë botën, tekstit në gjuhën angleze edhe klipi ka një shije internacionale.

Përpos kualitetit të spotit, Eleni shfaqet tejet joshëse e në disa skena shfaqet edhe topless.

Kuriozitetin ua shuan projekti “Yayo”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm