‘Elektrizohet’ Anxhelina Hadërgjonaj

By

Ka kohë që nuk ka sjellur projekte të reja por në media nuk po mungon asnjëherë. Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj përmes rrjete sociale po tërheq vëmendjen e publikut.

Fotosesionet e saj të nxehta dhe reklamimi i produkteve të ndryshme janë bërë pjesë e pandashme e postimeve të bukuroshes.

E së fundmi, Anxhelina ka befasuar duke treguar aftësitë e saj të kërcimit. Nën tingujt e ‘Light it up’ ajo shihet teksa kërcen sikurse e elektrizuar.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë komplimentuar këngëtaren për këto shkathtësi të pa ekspozuara më parë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm