Ekskluzive: Tea dhe Bearti ‘kapen’ nga kamera e Prive! (VIDEO)

By

Aktualisht janë çifti më i komentuar e më i pëlqyer në shoubizin shqiptar.

Tea dhe Bearti, këtë periudhë të fillimit të lidhjes me një vrull të madh të interesimit dhe lajmeve nuk kanë folur përkundër kërkesave.

Prive i kapi ‘mat’ në Prishtinë.

Me mirësjellje, ata ndaluan dhe shuajtën pak nga kurreshtja e madhe e ndjekësve të tyre në këtë periudhë.

Në vijim materiali i plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm