Ekskluzive: Të vërtetat e pathëna të Shkenda Dubovës

By

Komentohet shumë në publik dhe secila lëvizje e saj përbën lajm për shtypin rozë.

Nuk kanë qenë aspak të rralla rastet kur dhjetëra thashetheme janë sajuar rreth emrit të saj.

E për të sqaruar gjithçka rreth emrit Shkenda Dubova, ajo foli plotësisht pa dorashka në një intervistë ekskluzive për Prive.

Shkenda tregoi se si arriti që si 20 vjeçare të themelojë biznesin e saj personal duke shitur makinën.

Kjo gjë i rezultoi tejet profitabile pasiqë siç u shpreh Shkenda që në ditën e parë të hapjes së qendrës, ajo fitoi mijëra euro.

Por si është relacioni i saj me të dashurin ?! Cili është komenti i saj për fjalët që thonë se i dashuri i saj e sponzorizon ?! A është biseksuale apo heteroseksuale ?!

Përgjigjjet e Shkendës, të rrëfyera për të paren herë në një intervistë televizive mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm