EKSKLUZIVE: SI DO TË QUHET VAJZA E NORA ISTREFIT?

By

Këngëtarja Nora Istrefi dje është bërë nënë dhe ka linduar vajzën e saj.  Mirëpo ajo që ka mbetur mister deri tani ishte emri bebes.

Deri vonë Roberti dhe Nora kanë pasur dy opsione si emra të beben e tyre, RENÈ dhe CHLOE.

Prive.al ka zbuluar edhe emrin që prindërit e rinj të estradës kanë vendosur për të bijën. Rene është zgjedhja e tyre për fëmijën e parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm