Ekskluzive: Këto janë të gjitha detajet e dasmës së Shkodran Mustafit

By

Futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi mbrëmë i dha fund beqarisë në një ceremoni të zhvilluar në Gostivar ku pothuajse asgjë nuk u kuptua nga publiku.

Kjo për faktin se i gjithë eventi u mbajt sekret dhe foto nuk rrodhën në internet as nga mysafirët e ftuar.

Megjithatë, Prive.al ka arritur të siguroj në rrjedhë kronologjike foto nga ceremonia që ka nisur me krushqit që ia kanë mësyrë Strugës për ta marrë nusen.

Pritja nga ana e familjarëve të bukuroshes Vjosa Kaba është zhvilluar në një restorant në qytetin e Strugës teksa në mbrëmje, festa është zhvendosur në Gostivar ku në prani të shumë familjarëve e miqve është festuar deri pas mesnatës.

Prive.al ju sjell foto nga rrjedha e dasmës përfshirë edhe imazhin e parë ekskluziv të çiftit.

piZap_1469518662311

piZap_1469518746235

 

Artikuj të ngjashëm