EKSKLUZIVE: Genc Salihu baba për herë të parë

By

Artisti i njohur kosovar, Genc Salihu, duket se vitin 2017 e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Sipas disa burimeve të Prive.al ai dhe bashkëshortja e tij Kaltrina u bekuan me një fëmijë gjinia e të cilës është vajzë.

Lajmi për këtë ndodhi ende nuk është bërë publik nga artisti i cili duket se lumturinë e fundit po tenton ta mbajë sa më privatisht.

Ky është fëmiu i parë për Gencin dhe bashkëshorten të cilët duket se tashmë janë kompletuar si familje.

Urime. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm