EKSKLUZIVE: Cozman me mikun e tij, përtokë të arrestuar (FOTO)

By

Prive.al ka arritur të siguroj fotografi ku reperi Cozman shihet i neutralizuar nga Policia e Kosovës pas incidentit.

Ai është arrestuar dhe mes tjerash edhe është shtrirë përtokë nga forcat e rendit teksa jo zyrtarisht mësohet se arrest ka edhe për mikun e tij, Albert Krasniqin i cili shihet në foto bashkë me një tjetër mashkull.

Bashkëshorti i Miss Kosova 2016 Besa Gashit, siç merr vesh Prive.al ka qenë i përfshirë direkt në përleshje dhe jo zyrtarisht thuhet se Noizy ka qenë me rreth 10 persona.

Ai ka postuar foto nga Swiss Diamond më herët gjatë ditës nën klikën e OTR, mes tjerash përfshirë edhe Varrosin.

14315827_10201981491254690_650231207_o

Artikuj të ngjashëm