Ejani me ne brenda një dite të Xhensila Myrtezajt

By

Xhensila Myrtezaj, përveçse një këngëtare e shumë hiteve tashmë është edhe një sipërmarrëse.

Ajo së fundmi lansoi linjën e saj të bukurisë “Silabel”, krahas shumë projekteve që solli.

Si është një ditë e saj? Si i kalon mëngjeset dhe ku e gjen mbrëmja?

Zbulojeni sonte nga ora 22:00 në Prive, Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm