Egzona e Albatriti “ndahen” për pak (FOTO)

By

Janë çifti më simpatik i estradës. Ndonëse ajo nuk është këngëtare, u bë e famshme në sajë të familjes së bashkëshortit që pothuajse të gjithë merren me muzikë.

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona, u martuan vitin e kaluar me një dasmë të bujshme.

Tani janë në pritje të ëmbël dhe do të bëhen prindër të një vajze.

Ndonëse gjatë tërë kohës shihen bashkë nëpër udhëtime, kësaj radhe i kanë ndarë rrugët.

Kjo ka ndodhur për shkak se Albatriti ka udhëtuar me motrat e tij dhe babain Nysretin për në Tiranë, ku motra e madhe Albiona ka realizuar një këngë me produksionin “Threedots Prodction”. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm