Egzona dhe Albatriti, sërish prindër?

By

Një fotografi nga Stambolli, aty ku po qëndrojnë Egzona dhe Albatrit Muqiqi ngjalli dyshime.

Barku i bukuroshes duket i fryrë, përkundër faktit që është përpjekur ta mbulojë me qesen e blerjeve.

View this post on Instagram

❤️ @albatritmuqiqi

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

Kaq mjaftoi që fansat në rrjete sociale të dyshojnë mbi një shtatzëni të mundshme të sërishme të Egzonës, një vit e pak pas ardhjes në jetë të vajzës, Amelia.

Dhe, cila është e vërteta?

Burime pranë çiftit ka rreth një muaj që kanë rrëfyer për Prive.al që çifti do bëhet prindër për të dytën herë shumë shpejt.

Detajet tjera me kohë teksa tani, s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë Egzonës shtatzëni të rehatshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm