Edona Reshitaj lanson këngën për të gjithë ato vajzat që të shohin përtej bukurisë

By

Ditë më parë Edona Reshitaj paralajmëroi projektin e ri muzikor të saj, i cili ka një kauzë mjaft domethënëse dhe interesante.

“Më shumë se e bukur je”, mban titullin kënga e cila vlen për të gjitha vajzat dhe gratë e reja që të shohin përtej bukurisë, për të arritur gjëra më me vlerë në jetë, sepse janë të ditura dhe të forta, për të qenë më shumë se veq figura të bukura.

Kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm