Edona Llalloshi shfaqet përkrah bashkëshortit (FOTO)

By

Mbrëmë festuan deri në orët e hershme të mëngjesit.

E pasi pushuan dhe akumuluan energjitë, familja Llalloshi pasdite kanë filluar të postojnë fotografi nga gazmendi familjar të cilin e patën mbrëmë.

Është këngëtarja Edona Llalloshi që ka nisur ‘serinë’ me një imazh ku shfaqet përkrah bashkëshortit të saj.

Çifti duken për mrekulli teksa ecin drejt hyrjes së restorantit ku mbrëmë kurorëzoi dashurinë vëllau i saj, Miloti.

Ajo që bie në sy është rikthimi i linjave nga Edona që pak muaj nga lindja e djalit Nur duket shumë bukur. /PRIVE.AL

gresa

Artikuj të ngjashëm