Edona Llalloshi publikon këngën e re (VIDEO)

By

“Hallall të qoftë” është projekti më i ri i Edona Llalloshit.

Kënga është e shoqëruar me videoklip i cili u filmua në bregdet.

Muzika dhe teksti për këtë këngë janë realizuar nga Arsim Bunjaku, orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku ndërkaq klipin EMF Creative./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm