Edmond Azemi bëhet baba

By

Basketbollisti Edmond Azemi është bërë baba.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Klubit Basketbollistik Prishtina.

Foshnja është e gjinisë mashkullore teksa ende nuk dihet emri i vogëlushit.

Shkrimi ku bëhet i ditur lajmi është shoqëruar me urimin që djali ta trashëgojë talentin e babait dhe të bëhet kapiten sikur Edo.

Me jetë të gjatë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm