Edhe zyrtarisht përfundon, çifti i famshëm të divorcuar edhe me ‘letra’

By

Ka përfunduar!

Aktorët Ben Affleck dhe Jennifer Garner, janë zyrtarisht të divorcuar.

Në dokumentet e zbuluara nga mediat amerikane, thuhet se gjyqtari ka firmosur letrat e divorcit gjatë të mërkurës.

Në to thuhet se Garner dhe Affleck do ta ndajnë kujdestarinë e tre fëmijëve të tyre, Violetës, Serafinës dhe Samuelit.

Ata të dy duhet të konsultohen me njëri tjetrin për çdo vendim që prek fëmijët e tyre, në aspektin e shëndetit, edukimit dhe mirëqenies. /Prive.al

Ben Affleck Jennifer Garner

Artikuj të ngjashëm