Edhe shoqja e saj e konfirmon, Diellza Kolgeci po bëhet nënë

By

Për Diellza Kolgecin dje patëm plot urime sepse siç zbuloi Prive, këngëtarja po bëhet nënë dhe tashmë kanë kaluar goxha ca muaj shtatzënie për të.

Nga zëra pranë Diellzës, ne kemi arritur të zbulojmë që bukuroshja është në pritjen e ëmbël me të dashurin e saj, basketbollistin Fisnik Rugova.

‘Diellza është katër muajshe shtatzënë dhe po ndihet shumë mirë’ – ka deklaruar burimi për Prive.al.

Ndërsa këtë lajm, e ka konfirmuar edhe shoqja e ngushtë e Diellzës, Afërdita Paqarada, e cila ka publikuar një fotografi të këngëtares në Instagram, duke e quajtur MAMA.

Artikuj të ngjashëm