Edhe pse u anulua, dueti i Mozzik dhe Erës mund të dëgjohet

By

Ishte paralajmëruar prej ditësh por diçka paska ndodhur.

Projekti i Mozzik dhe Era Istrefit nuk ka dalë në mesnatë siç ishte parashikuar.

Reperi ka bërë të ditur se do shihen në të tjera projekte.

Dy artistët kanë fshirë edhe foton paralajmëruese nga rrjetet e tyre sociale.

Por kënga është në Spotify por kjo vetëm për arsyen se duhet kohë sipas procedurave për ta fshirë publikimin e një kënge që është paraparë të lansohet dhe është programuar si e tillë.

Çka ka ndodhur nuk dihet por duket se bëhet djalë për mospajtime. / prive.al

Artikuj të ngjashëm