Edhe pse në karantinë, Zaimina Vasjari kujdeset që të duket bukur për burrin

By

Sikurse të gjithë edhe Zaimina Vasjari po kalon ditët në karantinë me familjen e saj.

Krahas kujdesjes për shtëpinë dhe ushqimin e familjes, ajo thekson se femrat duhet të kujdesen edhe për veten së pari.

Nën një foto të postuar në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja paraqitet e veshur dhe e kuruar, ku shkruan:

“Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt (zemra) kur te shikon.”

Artikuj të ngjashëm