Edhe njëherë bashkë: Ish-çifti s’po largohen nga njëri tjetri edhe pse janë ndarë (FOTO)

By

Selena Gomez dhe Justin Bieber, edhe pse i anë dhënë fund lidhjes së tyre, është miqësia ajo së cilës s’po mund t’i japin fund assesi.

Ata janë parë sërish nën shoqërinë e njëri tjetrit, duke porositur mëngjes në një restorant të dielën.

Dyshja janë fotografuar së bashku në një restorant në Kalifornia, dhe kjo s’është hera e parë që ata të dy kanë dalë.

Selena e Justin, janë takuar edhe javën e kaluar në shtëpinë e këngëtares, ku kanë qëndruar bashkë për ca kohë.

Dhe një gjë e tillë, sipas burimeve të gazetës TMZ pranë këngëtares, nuk e ka penguar aspak të dashurin aktual të saj The Weeknd, pasi lidhja e tyre po vazhdon të jetë e fortë, edhepse ajo është shoqëruar me Bieber, të cilin e ka ish të dashur. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm