Edhe një imazh mahnitës nga dasma e Sara Hoxhës me Ledionin

By

Dyshja zgjodhën një vend fare konvencional për tu martuar, duke i ikur trendit tipik të dasmave shqiptare.

Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço u martuan në afërsi të Liqenit të Comos në Itali, në një dasmë VIP, ku morën pjesë disa nga emrat më të famshëm shqiptarë.

Ndonëse Sara e mbajti më diskrete krejt ceremoninë, ajo më në fund ka vendosur të publikojë disa fotografi nga martesa me partnerin e saj, dhe janë magjike.

Imazhet sigurisht janë realizuar nga një fotograf profesional, e pamja rreth tyre është përrallore.

Sara dhe Ledioni kanë vite që janë në lidhje, ndërsa bashkë kanë edhe një djalë tanimë 1 vjeçar të quajtur London Noor. /Prive.al

View this post on Instagram

good morning ✨

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Artikuj të ngjashëm