Edhe një bashkëpunim nga Skerdi për ta përmbyllur këtë vit

By

Pak ditë më parë, Skerdi publikoi duetin e tij të parë me Nora Istrefin.

Projekti me titull “Mke mungu” po pëlqehet shumë nga publikuar dhe tashmë ka kapur gati 1 milion klikime në youtube.

Mirëpo, kjo nuk është e tëra.

Skerdi ka treguar për Prive, se ky vit do të përmbyllet me edhe një bashkëpunim tjetër.

Ai zbuloi se kësaj radhe bashkoi forcat me reperin shqiptar i njohur në Greqi me nofkën Sin Boy.

Projekti që bëri bashkë të dy artistët, është planifikuar të dalë gjatë javës së ardhshme, saktësisht më 19 dhjetor.

Përveç kësaj, Skerdi ka folur për shumë gjëra të tjera përballë kamerës së Prive. Gjithçka mund të kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm