Edhe nëna e Bebe Rexhës bëhet me fansa – mijëra njerëz e ndjekin në Instagram

By

Hajrin ia pa famës së vajzës së saj, e tani nënën e Bebe Rexhës e ndjekin me mijëra njerëz në Instagram.

Këngëtarja e famshme e ka publikuar në Instastory të sajën të ëmën nga Dibra, e cila shprehet shumë e lumtur që tani e ndjekin mbi  17 mijë njerëz në Instagram.

Nëna e saj është shumë e entuziazmuar dhe për këtë, i ka falënderu fansat e saj!

Artikuj të ngjashëm