Edhe Keisi nostalgjike, kujton surprizën që i bëri Stresi vite më parë

By

Dyshja janë ndarë muaj më parë, por sot Keisi dhe Stresi nuk mund të mos kujtonin ndjenjat që kishin e ndoshta ende kanë.

Para disa orësh, Stresi kishte publikuar një foto tij me Keisin që ishte bërë kohë më parë.

Kurse më vonë, Keisi ka postuar një video që është bërë këtë datë vetëm se  2 vjet më parë – momentin kur ajo hyn brenda një dhome gjumi të mbuluar e tëra me petale trëndafili.

“Kështu duket një ditë e vërtetë Shën Valentini” – shkruan ajo në videon që postoi.

Artikuj të ngjashëm