Edhe Arta Bajrami me emocione për rrugëtimin e ri të vajzës Viktoria

By

Ishin Blero dhe Teuta ata që zunë vend në shtyp me emocionet e ditës së parë të shkollës për Tarën, por duket se edhe një tjetër këngëtare prind ka përjetuar diçka të ngjajshme.

Fjala është për këngëtaren Arta Bajrami e cila me vitet që po kalojnë ka qenë dëshmitare e nisjes së një kaptine të rëndësishme për vajzën e saj Viktoria.

Bukuroshja ka nisur klasën e parë dhe ky moment nuk ka kaluar pa një foto të përbashkët ku mes tjerash Arta spikat edhe për linjat e mira pak kohë pas lindjes së djalit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm