E veçanta e klipit të Samantës që publikohet së shpejti… (VIDEO)

By

Së shpejti vjen një këngë e re nga Samanta.

Këngëtarja e ka gati projektin e saj me titull “Vonë” të realizuar nga Big deal records, Elinel për tekstin dhe provideo për klipin.

Samtana publikoi pak sekuenca të videoklipit të saj, brenda të cilit ka një gjë të veçantë.

Këngëtarja shfaqet me fustan në një mal me borë…

“coming soon”, ka shkruar ajo duke lënë të kuptohet se projekti vjen këto ditë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm