E veçanta e këngës së Mozzikut me Unikkatilin (VIDEO)

By

 

Mbrëmë u publikua bashkëpunimi i shumëpritur mes Mozzikut dhe Unikkatilit.

Kënga quhet “Shqiptar”.

Ky projekt muzikor pa videoklip i punuar nga Miksu dhe Macloud, flet për vështirësitë e shqiptarëve por edhe për arritjet e tyre dhe sigurisht kjo është e veçanta.

Nëse ende nuk e dini, Unikkatil vjen të shtunën në Kosovë për koncertin madhështor në Mitrovicë ku do të marrin pjesë edhe shumë artistë të tjerë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm