E sapo dalë nga dushi, Enca e ndanë fotografinë me ndjekësit

By

Enca ka bërë një dush dhe menjëherë pas daljes bëri një foto të cilën e postoi në instastory për ta parë edhe ndjekësit e saj që janë të shumtë.

Këngëtarja është pa make-up dhe komplet e zhveshur, përveç se gjoksin e mbuloi me një përshkrim.

Vetëm pak ditë më parë, Enca lëshoi bashkëpunimin me Don Phenom me titull ‘Kujt po i han’ i cili ka arritur tashmë milionin e parë në youtube.

Ajo bëri edhe postime në lidhje me këngën nga e cila është shumë e kënaqur për klikimet dhe shpërndarjet e shumta në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm