E rregulluar për festën e vitit të ri, Afrona po shkëlqen (FOTO)

By

Ajo di të shkëlqejë pati e nuk pati festë, e lëre më në një natë si kjo gjatë së cilës çdokush do që të duket bukur.

Modelja shqiptare Afrona Dika, është bërë ‘tip-top’ në vigjilje të ndërrimit të motmoteve.

E fejuara e këngëtarit Blerim Muharremi, ka publikuar një fotografi në Instagram, e veshur në një fustan t zi me xixa e një palë këpucë stiletos, që në shikim të parë duken vrasëse.

Afrona dhe i fejuari i saj Blero, këtë fundit kanë vendosur të ikin për në Shtetet e Bashkuara ku edhe po presin vitin e ri, e kaluan edhe Krishtlindjet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm