E rrallë: Gena prezanton partneren

By

Jetën private është munduar ta mbajë gjithnjë larg publikut e syrit të kamerave. Mirëpo, ai duket tëë jetë aq i dashuruar, sa ka vendosur që më të mos fshehë gjë.

Këngëtari shqiptar Gena, ka prezantuar për herë të dytë partneren e tij para ndjekësve të vet në Instagram.

Të hënën ai ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet përkrah me të dashurën e tij bionde, të cilës nuk ia ka zbuluar identitetin.

Nga publikimi i imazhit në Instagram, Gena lë të nënkuptohet se cifti po kalon pushimet në Republikën Dominikane.

Gena tashmë është baba i dy vajzave që mbajnë emrat Nasiola dhe Helga, të cilat tashmë janë rritur dhe për të cilat në një intervistë për Prive, pati thënë se ka raport të shkëlqyer. /Prive.al

Me & my ❤️…

A post shared by Gena Official Instagram ??? (@genalitoofficial) on

Artikuj të ngjashëm