E pyesin për Gencin, Eni s’di nga t’ia fillojë (FOTO)

By

Edhe pak ditë, publikohet kënga e re e Eni Koçit e titulluar “Bella”.

Para publikimit, këngëtarja shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në Instagram për të qenë më afër fansave dhe për t’ju përgjigjur pyetjeve të bëra.

Dikush e pyeti për Gencin dhe Eni s’diti nga t’ia fillojë.

Artistja e fejuar me reperin, pati shumë fjalë të mira për të madje përgjigja e saj për Gencin ishte ndër më të gjatat.

Më poshtë mund ta lexoni të plotë çfarë tha këngëtarja për reperin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm