E pyesin kur do të bëhet nënë, Afërdita Dreshaj më në fund ka një përgjigje

By

Së fundmi, Afërdita Dreshaj ka shfrytëzuar opsionin pyetje/përgjigje në Instagram për të qenë sa më afër fansave të saj.

Në mesin e shumë pyetjeve, njëra ra në sy.

‘A dëshiron ta kesh një fëmijë së shpejti? – ishte pyetja e një fansi.

Afërdita nuk ngurroi dhe u përgjigj: ‘Po, dua’.

Nëse nuk e dini, këngëtarja/modelja është martuar gjatë këtij viti.

Ajo zgjodhi muajin qershor për ta kujtuar si ditën më të rëndësishme të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm