E preferuara e Met Gala s’do të marrë pjesë në eventin e modës sivjet

By

E preferuara e Met Gala, Blake Lively, njihet për stilin e saj në tapetin e kuq dhe bëri bujë në fustanin e saj Atelier Versace teksa zbukuronte eventin me bashkëshortin Ryan Reynolds. Megjithatë, ajo nuk do të shihet në këtë ngjarje këtë vit.

Blake mirëpriti fëmijën e katërt në shkurt. Ajo zbuloi shtatzëninë e saj të katërt në shtator, duke debutuar në tapetin e kuq të samitit të 10-të vjetor të Forbes Power Women.

Çifti ka tre vajza James, Inez dhe Betty.

Sipas E News, Blake Lively konfirmoi se nuk do të marrë pjesë në Met Gala, më 1 maj. Por ajo shtoi se do t’i kushtojë vëmendje pamjeve të tapetit të kuq. Ajo gjithashtu tha me shaka se do të veshë fustanin që e pati për Met Gala Gala 2022 “në divan të hënën”.

 

Artikuj të ngjashëm