E patë Diona Fonën duke aktruar Xhulietën e Shekspirit?

By

Të gjithë e njohim si këngëtare tejet simpatike të skenës sonë.

Mirëpo Diona Fona veçse një këngëtare është edhe e studente e arteve në Britani të Madhe.

Studimet e saj si duket i kanë ndihmuar tej mase që ajo të jetë një artiste e kompletuar.

E ftuar në Prive, ajo shfaq një anë të panjohur për ne – aktrimin.

Në videon mëposhtë ajo citon një nga rreshtat e Xhulietës së Shekspirit, dhe është pak të thuhet që na impresionoi shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm