E patë dhuratën e ditëlindjes së Jennifer Lopez? Burri i saj shpenzoi një pasuri të tërë!

By

Dje ishte zyrtarisht ditëlindja e Jennifer Lopez, dhe festa e ditëlindjes së saj, më spektakolare se ne mund ta imagjinojmë. Torta e saj ishte më e madhe se 2 m dhe përbëhej nga ari i ngrënshëm, dhe emri i saj i shkruar në gurë Swarovski!

Ylli i Hustlers, mbushi plot 50- vjet, dhe organizoi një festë private me 250 të ftuar në Ishullin Star që i përkiste Gloria Estefan.

Së bashku me partin e saj luksoze, J.Lo tashmë është duke shijuar një nga dhuratat e saj ekstravagante të ditëlindjes nga i fejuari Alex Rodriguez.  Komentatori sportiv 43-vjeçar  ka shpenzuar  140,000 dollarë në një Porsche për zonjën e ditëlindjes.

“A-Rod i dha J.Lo Porsche të kuqe 911 GTS të konvertueshme për ditëlindjen e saj,” tha një burim për E!news.

Jennifer Lopez

Artikuj të ngjashëm