E patë Albërie Hadërgjonajn me sy të kaltër? (FOTO)

By

Ajo po që po duket bukur në imazhe t e fundit që ka lansuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja e famshme Albërie Hadërgjonaj, po sfidon moshën me pamjen e saj prej një vajzeje 20 vjeçare.

Së fundmi madje ajo ka ndryshuar edhe ngjyrën e syve të saj dhe mezi e njohëm.

Këngëtarja ka përdorur lente kontakti për ta ndërruar ngjyrën origjinale të syve të saj, dhe më pas e ka publikuar në Instagram fotografinë me sy të kaltër të cilët i shkuakan shumë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

@parukeri_estetike_merita 💄❤️

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Artikuj të ngjashëm