E paskemi ditur gabim! Ja si humbi peshë Fifi

By

Transformimi i Fifit ka qenë kryetema e portaleve dhe rrjeteve sociale së fundmi.

View this post on Instagram

Say what?

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Të gjithë jemi mahnitur nga rënia në peshë dhe linjat e këngëtares këtë verë.

View this post on Instagram

Its the vitamine sea effect 🌊

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Por, pikërisht për këtë proces, vetë Fifi është detyruar të reagojë.

Ajo i ka sqaruar portalet se humbja në peshë nuk lidhet me intervenimin në lukth të cilin e ka pasur para disa kohëve e as me seancat e trajtimit të njohur si “liposuction”.

Përmes InstaStory, Fifi ka treguar se dobësimi ka ardhur përmes seancave tek Shkenda Dubova dhe regjimit strikt ushqimor, që duken të kenë qenë i vetmi kombinim me rezultat për të.

Postimi i plotë i këngëtares, më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm