E papritura ndodhi: Ja zhvillimi më i freskët mes Tunës e Ledrit

By

Tuna në profilin e Ledrit?! Kjo mund të tingëllojë pak e pabesueshme por në fakt është e vërtetë.

Shumë fansa janë habitur sot kur reperi i njohur ka shpërndarë foton e Vig Poppas dhe Tunës nga projekti i ri ‘Zemra jem’, si shenjë përkrahje specifikisht për reperin e grupit Kaos.

Ledri duket se është mjaftuar me shpërndarjen e fotos ku shihet Tuna por nuk e ka etiketuar këtë të fundit duke ia bërë tag vetëm Viganit. Koment nga Ledri, nuk ka pasur.

Kujtojmë se relacioni mes dyshes u rikthye sërish në qendër të vëmendjes pak muaj më parë kur Prive.al raportoi se këngëtarja e ‘Dy tima’ sipas gjasave ishte rikthyer në kunja për reperin kur në veturë pati deklaruar se repertori i menaxherit të saj është krejt palidhje, pak sekonda pasi dëgjohej ‘SRMN’ në prapavijë (lexo KËTU). /Prive.al/

Screenshot_2016-09-24-10-59-16

Artikuj të ngjashëm