E papritur: Këta dy yje të estradës po sjellin bashkëpunim!

By

Ajo u përfol shumë këto ditë, rreth një martese. Por për Prive, këngëtarja kosovare Leonora Jakupi, i ka mohuar të gjitha spekulimet se së shpejti po martohet.

Këngëtarja, ka treguar se nuk e ka ndërmend të martohet për momentin, e po ashtu ka thënë se është shumë e përkushtuar në punën e saj profesionale.

Leonora ka deklaruar se tashmë po përgatit këngën e re, me njërin prej artistëve më të spikatur kosovarë.

Një duet do vijë së shpejti në mes saj dhe Sabri Fejzullahut. Dyshja e ka përfunduar incizimin e këngës, ndërsa tani po punon për të xhiruar klipin që do e shoqërojë projektin e ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm