E papritur, anulohet dueti mes Mozzikut dhe Era Istrefit

By

Mozziku ka njoftuar se dueti me Era Istrefin êshtë anuluar.

Përmes Instagramit, reperi kërkoi falje nga fansat për pritjen duke mos e treguar arsyen.

Gjithsesi, ai tha se shpejt do të dalin projekte të reja.

Mozzik dhe Era postuan foto bashkë para disa ditësh duke gëzuar fansat me lajmin se po sjellin këngë bashkë, por kjo tash s’po ndodh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm